Ankara Burdur Ambarı

DİKKAT: EŞYA VE MALZEME YÜK'ÜNÜZ NE OLURSA OLSUN HER EMTİA VE MALZEMELER İÇİN TASARLANMIŞ ARAÇLARIMIZ İLE ŞEHİRLERARASI NAKLETTİRMEKTEYİZ EV EŞYA'LARINDAN KURU YÜK TONAJLI VE TOJSIZ MALZEME'LERE KADAR TAŞIMACILIK HİZMETİ VEREN TEK NAKLİYAT AMBARI FİRMASIYIZ

Ağır Nakliyat

Ankara burdur arası günlük taşımacılık yapan firmamızın günlük olarakburdur ankara ve 
ankara burdur arası eşya yük ve malzeme nakli yapan tek firmayız.Özata nakliyat ambarı 
şirketimizin Türkiye genelindeki şube ve temsilcilikleri ile tüm Türkiye'ye hizmet verme 
mutluluğunu yaşayan tek firmayız.

 

evden eve parça ambar nakliyat

 

images

HİZMETLERİMİZ ?

Evden Eve Nakliyat

Ankara Burdur Ambarı olarak siz değerli müşterilerimizin evden eve eşyalarını ankaradan burdura yada burdurdan ankara tam kamyon veya parça eşya olarak alımını sağlıyoruz ve uzman personellerimizle adresinize teslim ediyoruz. Alınan her yük alındığı günün ertesi günü teslimat garantisindedir.

Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara Burdur Ambarı olarak siz değerli müşterilerimizin şehirler arası tüm yük tarzları ankara burdur ambarı olarak siz değerli müşterilerimizin yükleri şehirler arası ambar olarak adresinizden alıp adresinize uzman personel kadromuzla biz alıp biz teslim ediyoruz.

Parça Nakliyat

Ankara Burdur Ambarı olarak bilindiği üzere parça eşya nakliyat hem zahmetli hemde zor bir iştir biz ankara burdur ambar olarak sizin parça ve parsiyel yükleriniz ne olursa olsun adresinizden zamanında teslim alıp adrese zamanında ulaştırma garantisini sunuyoruz.

Büro Ofis Taşıma

Ankara Burdur Ambarı olarak ofis ve büro daki kıymetli evrak ve ürünlerinizi ofis malzemelerinzii yerinde demote monteleme işlemi bize ait olmak üzere kurulumuna dair herşey Ankara Burdur Ambarı olarak biz yapıyoruz siz sadece bir telefon ile aramak kalıyor.

Gıda Ambar Nakliyesi

Ankara Burdur Ambarı olarak siz değerli müşterilerimizin firgofirik kasalı araçlarımızla uzman personellerimizce biz teslim alıp adresine zamanında bir günde teslim ediyoruz.

Fuar Ambar Nakliye

Ankara Burdur Ambarı olarak değerli fuar malzemelerinizi stand v.b malzemelerinizin Ankara Burdur Ambarı olarak uzman kadromuzca biz alıp adrese isterseniz kurulumunuda biz yapıyoruz alınan her yük ertesi günü teslimat garantisindedir.

Ağır Nakliyat

Ankara Burdur Ambarı ağır nakliyat olarak sanayi malzemeleriniz ağır sanayi malzemeleriniz tonajlı veya tonajsız fark edilmez her yük tarzlarını adresinizden alınıp adresinizde teslimat edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir